Forumi » Podrška i podešavanja

Kako da objavite post na forumu

    • Moderator
    • 1436 postova
    07. октобар 2016. 18.07.19 CEST

    Verovatno je ovo za početnike teško, ali verujte mi uz malu pomoć ovog tutorijala biće Vam lakše. Jednu stvar imajte na umu nemate šta da pogrešite, ako i nešto pogrešite tu su admini da isprave, kojima se takođe možete obratiti za pomoć.

    Pa da počnemo, ja sam lično odabrala na forumu objavu biografije Atomskog Skloništa.

     

     

     

    Kad kliknete na Forum tabla izgleda ovako, pa vi sami izaberite oblast koju želite. Ako slučajno nema teme, vi slobodno kliknite Dodaj temu i sve OK.

     

     

    Ovako izgledaju podforumi u sekciji Muzika, ja sam kliknula na Zabavnjaci.

     

     

    O Atomskom Skloništu niko nije pisao pa sam kliknula Dodaj novu temu, ako je neko pisao pre Vas o temi o kojoj vi želite da pišete samo kliknite na nju i ispod zadnjeg posta nastavite sa pisanjem. Radna površina je ista kao što ću sad opisivati dalje...

     

     

    Ovako izgleda radna površina.Kad završite sa pisanjem, poplavite sve i onda vršite korekciju teksta, Font slova, veličinu, boldovanje, itd, s tim da nisam objasnila kako da dodate link ako ste preuzeli tekst sa nekog sajta, smatram da bi za početak bilo previse. Svakako ću Vam i to objasniti.

     

     

    Ovako se upload slike na forumu, možete jednu, dve ....na početku, sredini, kraju, jednostavno kako želite...

     

     

    Kad dodate sliku to izgleda ovako pogledate tekst i kliknete na Dodaj Temu...to je to ...

     

     

    Ali ja ne bih bila JA, kad malo ne bih začinila. Ovako možete dodati više slika, na vrlo jednostavan način.

    Kliknete na Izmeni i otvoriće Vam se ovakvo polje na dnu teksta...

     

     

    Kad ste kliknuli na Manage photo , slika pre ove, birate slike iz vašeg računara...kliknete na Open 

     

     

    I evo ga dodali ste fotografije...obavezno kliknite dole na Sacuvaj promene.

    Nadam se da sam bila od neke pomoći...

     


    Poslednja izmena: 08. октобар 2016. 01.36.31 CEST"