Forumi » eKnjige

Moć sadašnjeg trenutka - Eckhart Tolle

    • 1581 postova
    18. јул 2016. 12.43.27 CEST

     

    Pohvale knjizi
    MOĆ SADAŠNJEG TRENUTKA


    »Kad bih morala izabrati samo jednu knjigu, izabrala bih Moć sadaš njeg trenutka Eckharta Tollea. Zašto? Zato Sto ta knjiga zrači duhom ljubavi, koji se osjeća ne samo u njezinim riječima, nego i u prazninama između riječi. Nijedna me knjiga nije tako dirnula niti sam ijednu tako od srca prihvatila.«

    Patricia Gordon, Calgary, Alberta

     


    "Od srca preporučujem ovu iznimno nadahnutu knjigu svim tražiteljima današnjice."

    Lama Surya Das, autor knjige Awakening the Buddha VVrthin (Buđenje unutarnjeg Buddhe)

     


    »Smatram da je ova knjiga sjajna za ljude kao što sam ja koji žele prihvatiti poruku što su je tako rječito iznijeliCourse in Miracles(Tečaj Čuda) i Deepak Chopra u knjizi Seven Spiritual Laws of Success (Sedam duhovnih zakona uspjeha). Svaki put kad pročitam neki dio Moći sadašnjeg trenutka, iznenadim se  otkrivajući novo, dublje značenje onoga što sam već pročitao.«

    Jean-Pierre LeBlanc, direktor SAJE (proizvođač i vlasnik trgovačkog lanca prirodnih proizvoda za zdravlje)

     


    "... podsjeća nas da budemo uistinu prisutni u vlastitom životu te da se oslobodimo prošlosti i budućnosti. Ova knjiga može preobraziti vaš način razmišljanja. Koje su posljedice? Više radosti, i to upravo sada!"

    The OPRAH Magazine

     


    »Moć sadašnjeg trenutka pružila mi je utjehu, beskrajno me nadahnjuje te mi, u pogledu moga vlastitog putovanja, pruža uvid za uvidom. Za mene predstavlja otkriće i radost.«

    Albert Koopman, poslovni rukovoditelj

     


    »Tragao sam za smislom, dobrobiti, zdravljem i životom, ali sam, na nesreću, tragao izvan sebe. Moć sadašnjeg trenutka pokazala mi je na koji način teško uhvatljiva životna blaga pronaći u vlastitoj nutrini.«


    John Kuchenthal, savjetnik organizacijskog razvoja